• Русский
  • Suomi
  • English
  • Eesti

Avaleht

Majutus

 

 

GMP Clubhotel'i 1-, 2- ja 3-toalised korterid on eriti sobilikud peredele ning keskmisest kõrgemat kvaliteeti hindavale aktiivsele inimesele.

Kokku on majutuseks saadaval 21 avarat ja hubast korterit, s.h.

  • 4 ühetoalist korterit
  • 8 kahetoalist korterit
  • 7 ühetoalist Saku Kuld sviiti
  • 1 kahetoaline saunaga sviit 
  • 1 kolmetoaline saunaga sviit

Kõikides korterites on kaasaegse tehnikaga kööginurgad koos kogu vajaminevaga sh espressomasin, riietekuivatuskapid, telerid, eritellimusel valmistatud mööbel, puldiga juhitav konditsioneer ning kõik muu, mis on vajalik mugavaks puhkuseks. Lisaks on hotellis külastajate päralt järvevaatega katusesauna kompleks, jõusaal, panipaigad ning privaatparkla. Külaliste kasutuses on kõikjal majas tasuta kiire wifi.

Maksimaalselt mahub hotelli ööbima 70 inimest, nendest 50 eraldi magamiskohtadele.

  • Hotelli vastuvõtt töötab 8:30-22:00

GMP Pühajärve restoran on avatud:

märts - mai, september - jaanuar
E - restoran puhkab
T-N 12.00 - 22.00 
R-L 12.00 - 23.00 
P 12.00 - 20.00

Veebruar, juuni, juuli, august
E-N 12.00 - 22.00 
R-L 12.00 - 23.00 
P 12.00 - 20.00

Asukoht

Ühetoaline külaliskorter. Foto: Toomas Tuul

Mahutab korraga kuni kolm inimest. Avarad rohke naturaalse valgusega korterid prantsuse rõduga (osadel tavarõdu). Stiilse ribiseinaga eraldatud kööginurgas asub eraldi söögilaud kolme tooliga.
Toas on luksuslik eritellimusel valmistatud voodi (160x200 cm),  korterisse on võimalik paigutada lisa- või lapsevoodi. Köögis on lisaks muule vajalikule ka espressomasin.
Ühetoalisi kortereid on hotellis kokku 5. 
Korterite suurus 36-40 m2
Ühetoaline külaliskorter.Ühetoaline külaliskorter.

 

Kahetoaline külaliskorter. Foto: Toomas Tuul

Mahutab korraga kuni 4 inimest. Avarad rohke naturaalse valgusega korterid prantsuse rõduga. Enamikes korterites on magamistoas lai kahe inimese voodi, mõnedes korterites on kaks ühekohalist voodit, mida saab soovi korral kokku-lahku lükata. Elutoas on lisaks täielikult varustatud kaasaegsele köögile lahtikäiv diivanvoodi, kuhu mahub mugavalt magama kaks inimest.

Kahetoalisi kortereid on hotellis 10.

Korterite suurus 32-42 m2

Kahetoaline külaliskorterKahetoaline külaliskorterKahetoaline külaliskorter

NB: Kahetoalised korterid on nii suure voodiga magamistoas, kui ka kahe eraldi voodiga magamistoas. Broneerides täpsustage palun, kas soovite laia voodiga tuba või kahe eraldi voodiga. Videos näidatud toa sisekujundus võib olla erinev. Alati küsige lisa!

Saku Kuld sviit

Mugav kahele inimesele koos väikese lapsega. Avarad rohke naturaalse valguse ja lummavate vaadetega korterid prantsuse rõduga (osadel tavarõdu) asuvad hotelli kõrgematel korrustel (3.-6. korrus). Köögis on lisaks muule vajalikule ka espressomasin. Stiilse ribiseinaga eraldatud kööginurgas asub eraldi söögilaud kolme tooliga. Toas on luksuslik eritellimusel valmistatud voodi (180x200 cm),  kapp vooditarvete jaoks. Korterisse on võimalik paigutada lisa- või lapsevoodi. Toas on hommikumantlid kahele ja külmkapis ootamas tervitusjoogid Saku´lt. Ühetoalisi Saku Kuld sviite on hotellis 7.

Korterite suurus 36-40 m2

Saku Kuld sviitSaku Kuld sviitSaku Kuld sviit

Kahetoaline saunaga sviit. Foto: Toomas Tuul

Mahutab korraga kuni 4 inimest. Avar kahetoaline korter prantsuse rõduga. Kööginurgas on söögilaud nelja tooliga ja lisaks muule vajalikule espressomasin. Elutoas on istumisnurk lahtikäiva kahekohalise diivanvoodiga. Magamistoas on lai voodi (160x200 cm) ortopeedilise madratsiga. Saunaga vannitoas on lisaks muule vajalikule pesumasin. Kahetoalisi sviite on hotellis 1 ja see asub esimesel korrusel.

Korteri suurus 42 m2

Kahetoaline saunaga sviitKahetoaline saunaga sviitKahetoaline saunaga sviit

Kolmetoaline saunaga sviit

Mahutab kokku kuni 6 inimest (4 täiskasvanut + kuni 2 last), mugav suurele perele või sõpruskonnale. Kolmetoaline korter kahe magamistoa, avara elutoa, eraldi köögi ning privaatsaunaga. Magamistubades on 2 ühe inimese voodit ning üks suur kahe inimese voodi. Elutoas on kaks lahtikäivat kahekohalist diivanvoodit - kokku neli magamiskohta. Eraldi köögis on olemas kogu vajalik köögitehnika, lisaks nõud ja tarvikud ning espressomasin. Köögis asub eraldi söögilaud koos nelja tooliga. Kolmetoalisi kortereid on hotellis 1.

Korteri suurus 72 m2

Kolmetoaline saunaga sviitKolmetoaline saunaga sviitKolmetoaline saunaga sviit