Uudised

Külastajad kirjutavad

Broneeri tuba

Background color
#4B4343
Book a room
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Privaatsuspoliitika

VEEBISAIDI CLUBHOTEL.EE PRIVAATSUSTEADE

Oleme GMP Grupp AS (GMP Clubhotel & Pühajärve restoran edaspidi GMP) ja oleme veebisaidi aadressil www.clubhotel.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Selles privaatsusteates selgitame, milliseid andmeid me teie kohta kogume, miks me seda teeme ja mida me teie andmetega teeme.

Mida tähendab käesolev privaatsuspoliitika?

Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas

(a) millist teavet me kogume;

(b) kuidas GMP infot kasutab või avalikustab;

(c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. GMP jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. GMP teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Kogume hotellibroneeringute, restorani reserveeringute ning uudiskirja soovijate infot. GMP võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

Kuidas GMP veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib GMP veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. GMP võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks majutus või toitlustusteenust ja toodete muutuste kohta.

GMP võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad GMPle ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on GMP partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus, turundus.

GMP avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib GMP jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Kasutaja õigused

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid GMP omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu e-posti aadressil.

Turvalisus

GMP veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Välised lingid 

GMP veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid GMP saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma GMP  kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades GMP veebilehte nõustute GMP privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. GMP jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail clubhotel(at)gmp.ee

GMP Grupp AS
Piiskopi 3 Tallinn 10130

Telefon: +372 5010504
 

Viimati muudetud: 15.06.2018